6156 ETCHING
Sold: SEK 7800
Sold den 25 november 2019 -
4029 ETCHING
Sold: SEK 14000
Sold den 17 oktober 2016 -
7196 ETCHING
Sold: SEK 2200
Sold den 20 juni 2016
7192 ETCHING
Sold: SEK 2400
Sold den 20 juni 2016 -
3015 ETCHING
Sold: SEK 7400
Sold den 31 augusti 2015 -
1034 ETCHING (F)
Sold: SEK 11000
Sold den 31 mars 2014
2382 ETCHING
Eduard Wiiralt (1898-1954), Monika, 1942, 47x33,
Sold: SEK 6600
Sold den 22 februari 2010 -
5467 ETCHING (F)
Sold: SEK 8000
Sold den 24 augusti 2009 -
8695 Etsning
Eduard Wiiralt, man med pipa, 9, 5x6.5, (ej signerad)
Sold: SEK 2100
Sold den 15 december 2008